Yhteystiedot  v. 2021

Syyskokouksessa 19.11.20 valittu hallitus 1.1.2021 alkaen: Pirkko Luntta puh.joht, Antti Heinikainen, Sami Luntta, Jorma Yrjönen, Saara Liukkonen, Kari Kalkasmaa ja Ville Luntta.
PuheenjohtajaPirkko Luntta040-822 4675pirkko.luntta@pp.inet.fi  
SihteeriSami Luntta040-163 7251luntta.sami@gmail.com
Varapuh.johtajaAntti Heinikainen040-089 0021antti.m.heinikainen@gmail.com
Hallituksen jäsenet



Kari Kalkasmaa040-520 3704kari.kalkasmaa@hotmail.com 

Saara Liukkonen
saara.liukkonen1@gmail.com

Ville Luntta040-0746 121  ville.luntta@pp.inet.fi         

Jorma Yrjönen040-702 3036jorma.yrjonen8964@gmail.com

_____________________
HIRVENSALMEN KANSALLISSEURA ry perustettiin v.1920 Kokoomuspuolueen aatetta ajamaan täällä Hirvensalmella. Perustajajäseniä olivat:
Maanviljelijät: August Tanttu, Kustaa Komppa, Kustaa Puukko, Kustaa Paajanen, Oskar Ripatti 
sekä Ferdinand Tallgren, vänrikki Martti Breitholtz, nahkuri Frans O.Malm, ja apulaisnimismies Arne Broms.